Kepçe Kulak Estetiği

Kepçe kulak özellikle okul çağındaki çocuklarda psikolojik ve sosyal problemler oluşturabilen bir şekil bozukluğudur.

Kepçe kulak görünümünden rahatsız olan herkes, kulak gelişiminin tamamlanacağı okul çağından itibaren bu ameliyat için adaydır.

Best SneakersWomen's Sneakers

Devamını Oku

Erkek Meme Büyümesi - Jinekomasti

Jinekomasti çoğunluğunun nedeni belli olmaksızın erkeklerde memelerin normalden büyük olmasıdır. Erkeklerin küçümsenemeyecek bir çoğunluğunda jinekomastiyle karşılaşılır.

Running sport mediaNew 2021 Air Jordan 1 Mid SE “Particle Beige” DD2224-200

Devamını Oku

Dişiden Erkeğe Dönüştürme Ameliyatları

Tüm vücut özellikleri dişi olarak doğan ancak cinsel kimliğini yaşamaya başladığında kendini erkek olarak kabul eden insanlar dişi transseksüeldirler.

Bu kişiler erişkin yaşa geldiklerinde kendilerine dişi bir partner bulmak isterler.

spy offersUpcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - Apgs-nsw

Devamını Oku

Penis Yapılması

Değişik doğumsal veya doğum sonrası nedenlerle penis gelişimi olmayan , çeşitli nedenlerle penis kaybı olan veya aşırı derecede küçük penisi olan hastalar özellikle cinsel aktivite çağına geldiklerinde çok büyük psikolojik ve sosyal sorunlarla karşı karşıya kalırlar.

Bu sorunlarınızı bu konuda özel deneyimi olan bir plastik cerrah çözebilir. Penis yapımı plastik cerrahide en üst düzey komplike bir ameliyattır. Biz bu ameliyat için dünyada ilk kez kendimizin tanımladığı bacaktan incik kemiğinin bir kısmını da içine alarak hazırladığımız dokuyu kullanarak başarılı ile penis yapmaktayız. Yapılan penis hem görünüm hem de işlev olarak normale çok yakındır. Hem idrar yapma hem de cinsel boşalma başarı ile sağlanabilmektedir. Bu penisin duyusu tamamen normal olduğu için orgazm normal olarak gerçekleşmektedir. Bugün bu şekilde ameliyat ettiğimiz hastalarımızın başarılı evlilikleri ve cocukları vardır. Kadından erkeğe cinsiyet değişiminde de bu yöntem tarafımızdan başarı ile uygulanmaktadır.

Penis Büyütme Ankara için detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Running sportsAir Jordan

Mastektomi Sonrası Meme Rekonstrüksiyonu

Mastektomi sonrası meme rekonstrüksiyonu; memenin hepsinin veya bir kısmının alındıktan sonra şekil ve görünüşünü eski haline getiren rekonstrüktif plastik cerrahi işlemidir.

Sport mediaUpcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - Iebem-morelos

Devamını Oku

Diğer Operasyonlar


HİPOSPADİAS (PEYGAMBER SÜNNETİ) 

Hipospadias doğumsal bir penis anomalisi olup, idrar yolunun penis ucundaki normal yerinde değil de daha aşağıda olması sonucu gelişir. Bunun sonucunda hastalar ayakta idrar yapamazlar . Penis şekli ereksiyonda aşağı doğru eğilebilir ve cinsel ilişkiye müsade etmeyebilir dolayısıyla normal ejakülasyon sağlanamadığı için çocuk sahibi olmak çoğu kez mümkün değildir. Tüm bu problemleriniz bu konuda özel deneyimi olan bir plastik cerrah tarafından çözülebilir.

 

KULAK KEPÇESİ YAPIMI 

Doğumsal veya sonradan çeşitli nedenlerle kulak kepçeniz hiç gelişmemiş veya çok az gelişmiş olabilir. Bu durumda yeniden kulak kepçesinin yapımı hem duyma fonksiyonu açısından hem de görünüm açısından çok önemlidir. Bu amaçla MEDPOR denen vücut tarafından tamamen kabul edilen ve uyumlu, kulak kepçesi şeklinde üretilmiş bir materyalin üzeri kendi dokunuzla kaplanarak başarıyla kulak kepçesi yapımında kullanılmaktadır. Bu yöntemle tamamen simetrik ve iyileşmesi tamamlandığında tüm kulak girinti ve çıkıntılarının oluştuğu bir kulak kepçesi elde etmek mümkündür.

 

YÜZ KEMİK BOZUKLUKLARININ DÜZELTİLMESİ 

Alt ve üst çenede çeşitli nedenlerle gelişen bozuklular hem yüzün estetik görünümünü bozar hem de dişlerin normal kapanmasını engelleyerek çiğneme fonksiyonunu güçleştirir, engeller. Bu tür yüz kemik bozuklukları deneyimli bir plastik cerrah ve bir ortodontist tarafından kapsamlı bir değerlendirme ve ameliyat ile tamamen ortadan kaldırılabilir. Yapılacak ameliyat ile üst ve alt çeneniz tek tek veya birlikte ileri veya geri alınarak hem yüz estetik görünümünüzün düzelmesi hem de dişlerin normal kapanım konumuna getirilmesi sağlanabilir.

 

MASSETER HİPERTROFİSİ (YANAK KASI BÜYÜMESININ TEDAVİSİ) AMELİYATLARI

Yüzün her iki tarafında bulunan çiğneme kasları bazen diş dizilim bozukluklarına bağlı olarak bazen de nedeni bilinmeksizin büyüyebilirler. Bu durumda yüzünüzde yatay eksende bir genişleme olur . Eski yüz görünümünüze kavuşmanız için bu konuda deneyimli bir plastik cerraha başvurmalısınız. Ağız içinden yapılan kesilerle girilerek çiğneme kasınızın büyüyen bölümleri çıkartılabilir ve bu ameliyat sonucunda çiğneme fonksiyonunuz etkilenmez. Kesiler ağız içinde olacağından yüzünüzde kesi izi kalmaz ve eski yüz görünümünüze kavuşursunuz.

best Running shoesnike aqua shoes for women size 8 w width 90 Valentines Day 2021 DD8029-100 Release Info , Gov
BettingY.com bonuses Mobile Sky Bet app.