• Home
  • Estetik Cerrahi
  • Meme Estetiği

Meme Büyütme (Protez) Estetiği

Meme büyültme ameliyatı (meme protezi) veya meme mammaplastisi, ya da halk arasında bilinen adıyla meme silikon ameliyatı memenin boyutunu artırmak için yapılan cerrahi uygulamadır.

Meme büyütme ameliyatı öncesi göz önünde bulundurulması gerekenler...

Devamını Oku

Meme Küçültme Estetiği (Mammaplasti)

Meme küçültme estetiği; plastik cerrahınızın muayenehanesine daha önce belirlenen aralıklarla gittiğinizde, iyileşmedeki ilerleme değerlendirilir. Pek çok cerrah, meme küçültme ameliyat sonrası ilk takip sırasında, periyodik kontrollerini yapmak ve meme küçültme estetiği ameliyatın uzun vadeli sonuçlarını görmek için hastalarını tekrar gelmeleri konusunda teşvik eder.

Ameliyathaneden çıktığınızda plastik cerrahınızla ilişkinin sona ermediğini lütfen hatırlayınız. Eğer iyileşme periyodunda sorularınız ve endişeleriniz varsa veya sonraki bir zamanda daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa cerrahınızla bağlantıya geçmelisiniz.

Devamını Oku

Meme Kaldırma - Mastopeksi

Meme kaldırma ameliyatı düşünüyorsanız… Meme kaldırma, yıllar içerisinde bir kadının memelerinde, hamilelik, emzirme ve yer çekimi gibi faktörlerin etkisiyle değişiklikler olmaktadır.

Deri elastikiyetini kaybettikçe, memeler şekillerini, sertliklerini kaybeder ve sarkmaya başlarlar. Meme kaldırma veya mastopeksi, en az bir defa olmak üzere sarkmış memeleri yukarı kaldıran ve yeniden şekillendiren cerrahi uygulamadır.

Devamını Oku

Meme Kanseri

Meme Kanseri, mastektomi sonrası meme rekonstrüksiyonu; memenin hepsinin veya bir kısmının alındıktan sonra şekil ve görünüşünü eski haline getiren bir rekonstrüktif plastik cerrahi işlemidir.

Ameliyat öncesi göz önünde bulundurulması gerekenler....

Devamını Oku

BettingY.com bonuses Mobile Sky Bet app.